603 592 404  |  508 624 429 |  513 095 677  |  71 354 56 35

KNAUF - O FIRMIE

 

KNAUF to znany w Polsce i na świecie producent materiałów budowlanych, powstających głównie z gipsu

Systemy suchej zabudowy wnętrz na bazie płyty gipsowo-kartonowej, gipsowo-włóknowej, a także cementowej Aquapanel, tynki gipsowe, masy szpachlowe, wylewki i produkty chemii budowlanej pozwalają na wykończenie domu od piwnicy aż po dach. 

Na płyty Knauf nie ma mocnych - to opinia konsumentów: płyty gipsowo-kartonowe Knauf najlepsze w Polsce w roku 2008. Płyty gipsowo-kartonowe, płyty gipsowe lub w skrócie płyty g-k.

Różne nazwy, różni producenci. Którego wybrać? Najlepiej płyty Knauf. Taką opinię wyrazili inwestorzy i wykonawcy w badaniach ASM – niezależnej, w Polsce najbardziej prestiżowej organizacji do badania popularności marek materiałów budowlanych.

Nowa, komfortowa płyta gipsowo-kartonowa Knauf A20 L


Dedykowana jest przede wszystkim do zabudowy poddasza: skosów, ścianek kolankowych, sufitów.
Dzięki ponadstandardowej grubości 20 mm zwiększa stabilność konstrukcji, posiada wyższe parametry izolacji termicznej i akustycznej. Tym samym zwiększa komfort pomieszczeń użytkowych na poddaszu, które mniej są narażone na powstawanie spękań, są ciche, chłodne latem i ciepłe zimą. Płyta dostępna jest w wymiarach 2000x1200x20mm. Skrócona długość ułatwia transport na poddasze oraz montaż. Zwiększona grubość płyty dodatkowo nie wymaga podwójnego płytowania poddasza, co pozwala także zaoszczędzić koszty materiału, robocizny oraz czas

Nasi partnerzy